Václav Jansa

38078. Stojící akt

popis: Kresba 42x29 cm Nesignováno Rám, pasparta, sklo

pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Pozůstalostní razítko Václava Jansy.

o autorovi: 1859 - 1913
Narodil se v Německých Zlatníkách. Studoval AVU v Praze a ve Vídni. Věnoval se hlavně krajinomalbě a při velké přestavbě Prahy na konci 19. stol. zachytil mnoho dnes již neexistujících pohledů na Prahu, zvláště židovské město. Podílel se tvorbě Maroldova panoramatickém obrazu Bitva u Lipan.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 950 000 Kč

dražba ukončena: 27.11.2019 22:52:00

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 800 Kč

800 Kč limit (27.11.2019 8:45:53) 2655