Václav Jansa - Stromy v parku

Kresba tužkou, 18x27 cm. Nesignováno. Volný list.

Pozn.: Papír mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1859 - 1913
Narodil se v Německých Zlatníkách. Studoval AVU v Praze a ve Vídni. Věnoval se hlavně krajinomalbě a při velké přestavbě Prahy na konci 19. stol. zachytil mnoho dnes již neexistujících pohledů na Prahu, zvláště Židovské město. Podílel se na tvorbě Maroldova panoramatického obrazu Bitva u Lipan.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 950 000 Kč

28470. Stromy v parku
Dražba ukončena:14.03.2019 19:07:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč limit (14.03.2019 12:25:29) 1484