Václav Jedlička - Zátiší se zbrojí

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 64x80 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám poškozen. Vzadu přípis Václav Jedlička.

32577. Zátiší se zbrojí
Dražba ukončena:30.05.2019 19:28:58
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč