Václav Jírovec - Opice

Olej na překližce, 40x30 cm. Signováno vpravo dole Jírovec. Rámováno.

Nejdelší strana: 44 cm

o autorovi: 1942 - 2023

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

107136. Opice
Dražba ukončena:14.12.2023 20:17:05
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč