Václav Junek - Leningrad

Olej na sololitu, 60x130 cm. Signováno vpravo dole V. Junek. Rámováno.

o autorovi: 1913-1976

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč.

58449. Leningrad
Dražba ukončena:28.04.2021 19:57:49
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč