Václav Junek - Podzimní krajina

Olej na kartonu, 70x80 cm. Signováno vpravo dole V. Junek. Nerámováno.

o autorovi: 1913-1976

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč.

308391. Podzimní krajina
Dražba ukončena:21.04.2021 20:15:43
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč