Václav Karel - Krajina s kvetoucí loukou

Olej na plátně, 60x90 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Díla byla získána přímo od rodiny autora. Nalezeno torzo podpisu,datováno 45.

o autorovi: 1902-1969

305876. Krajina s kvetoucí loukou
Dražba ukončena:18.08.2020 20:03:28
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 800 Kč