Václav Karel - Luční kytice ve váze

Olej na plátně. 80x60 cm Signováno vpravo dole Václav Karel 1941. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1902-1969

302148. Luční kytice ve váze
Dražba ukončena:15.11.2019 20:14:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 800 Kč