Václav Karel - Soubor 2 prací

Olej na plátně a kombinovaná technika, od 12x10 cm do 60x45 cm. 1x Signováno vpravo dole V. Karel. 1x rám, 1x rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1902-1969

305882. Soubor 2 prací
Dražba ukončena:18.08.2020 20:10:16
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč