Olej na kartonu, 49x64 cm. Signováno dole uprostřed V. Kiml 62. Nerámováno.
Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc. Pozdější autorská signatura.
o autorovi: 1928 - 2001
Malíř. grafik a restaurátor. Ve své tvorbě používal klasickou olejomalbu, kombinované techniky a v grafice suchou jehlu. Proslavil se zejména svými enkaustikami na plátně a sololitu.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč.