Václav Knotek - Juhas - Jaro na vsi

Olej na plátně, 38x56 cm. Signováno vlevo dole Juhas Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1891-1954

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.

88295. Jaro na vsi
Dražba ukončena:01.01.2023 20:23:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 800 Kč