Václav Knotek - Juhas - Kočovníci

Olej na plátně, 61x75 cm, signováno vpravo dole Juhas, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1891-1954

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.

17226. Kočovníci
Dražba ukončena:28.03.2018 19:53:17
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 100 Kč