Václav Knotek - Juhas - Přímořské městečko

Olej na plátně fixovaný na kartonu, 33x48 cm. Signováno vpravo dole Juhas. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Rodina současného majitele získala dílo přímo od autora.

o autorovi: 1891-1954

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.

37893. Přímořské městečko
Dražba ukončena:27.11.2019 19:49:58
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 400 Kč