Václav Knotek - Juhas - Skalnaté pobřeží

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole Juhas. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891-1954

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.

27403. Skalnaté pobřeží
Dražba ukončena:31.01.2019 20:33:58
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč