Václav Knotek - Juhas - U kostelíku

Olej na kartonu, 30x40 cm. Signováno vpravo dole Juhas 37. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891-1954

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.

68524. U kostelíku
Dražba ukončena:07.11.2021 20:06:36
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 07.11.2021 20:01:36 9350