Václav Knotek - Juhas

37898. U parku

popis: Olej na plátně fixovaný na kartonu, 29x38 cm. Monogramováno PD. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Rodina současného majitele získala dílo přímo od autora.

o autorovi: Narodil se v Liblicích u Mělníka. Studoval AVU v Praze u prof. Nechleby. Učil kreslení na státní reálce v Bratislavě a byl asistentem ústavu kreslení a malby na vysoké škole architektury na pražské technice prof. Blažíčka. Studijní cestu podnikl do Paříže. Věnoval se krajinomalbě.

dražba ukončena: 27.11.2019 19:56:04

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 1 500 Kč