Václav Knotek - Juhas - U parku

Olej na plátně fixovaný na kartonu, 29x38 cm. Monogramováno PD. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Rodina současného majitele získala dílo přímo od autora.

o autorovi: 1891-1954

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.

37898. U parku
Dražba ukončena:27.11.2019 19:56:04
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 500 Kč