Václav Knotek - Juhas - Vesnické dvorky

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 36x51 cm. Signováno vpravo dole Juhas. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891-1954

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.

23731. Vesnické dvorky
Dražba ukončena:31.10.2018 22:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč