Václav Knotek - Juhas

37905. Výhled do kraje

popis: Olej na plátně fixovaný na kartonu 42x59 cm. Signováno vlevo dole Juhas. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Rodina současného majitele získala dílo přímo od autora.

o autorovi: Narodil se v Liblicích u Mělníka. Studoval AVU v Praze u prof. Nechleby. Učil kreslení na státní reálce v Bratislavě a byl asistentem ústavu kreslení a malby na vysoké škole architektury na pražské technice prof. Blažíčka. Studijní cestu podnikl do Paříže. Věnoval se krajinomalbě.

dražba ukončena: 27.11.2019 19:59:00

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 4 900 Kč