Václav Košnář - Cesta v lukách

Olej na plátně podloženém kartonem, 25x27 cm, signováno vpravo dole V. Košnář, rám.

1909, Modřany
Student ukrajinské akademie (1935-1940; prof. Ivan Kulec). Soukromě se učil u Al. Kalvody a Ferdinanda Engelmüllera. Vystavoval výhradně na našem území.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

4427. Cesta v lukách
Dražba ukončena:30.03.2016 18:30:22
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč