Václav Košnář - Chaloupky

Olej na kartonu, 50x70 cm, signováno vpravo dole V. Košnář, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1909 - 1970
Narodil se v Praze. Malířství studoval soukromě u Aloise Kalvody a Ferdinanda Engelmüllera a na Ukrajinské akademii v Praze u prof. Kulce. Ve své tvorbě se věnoval převážně krajinomalbě, své náměty čerpal z přírody Kladenska, Slánska a Křivoklátska.

16595. Chaloupky
Dražba ukončena:28.02.2018 19:43:51
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč