Václav Koutský - Střechy

Olej na plátně, 31x33 cm, signováno vlevo dole, rám.

1907, Leštnice u Českých Budějovic - 1980
Žák AVU (1922-1929, prof. J. Loukota a J. Obrovský). Věnoval se figurální tvrobě, aktu a portrétu, krajinomalbě a zátiším. V pozdější tvorbě hledal námět v pracovním prostředí průmyslu a zemědělství. Ve 30. letech podnikl studijní cestu do Francie. Primárně vystavoval na našem území.

1547. Střechy
Dražba ukončena:26.11.2014 19:46:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč