Václav Koutský - Flétnistka

Kombinovaná technika, 24x28 cm. Signováno vlevo dole V. Koutský 76. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1907 - 1980
Narodil se v Líšnici u Českých Budějovic. Studoval pražskou AVU u prof. Loukoty a Obrovského. Studijní cestu podnikl do Paříže. Ve své tvorbě se věnoval zprvu hlavně figurální malbě, portrétům, v závěrečném období krajinomalbě inspirované rodným krajem.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 000 Kč

306221. Flétnistka
Dražba ukončena:25.09.2020 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 25.09.2020 5:54:50 6965
500 Kč 16.09.2020 14:50:19 831