Václav Koutský

36488. Kytice u okna

popis: Kombinovaná technika, 56x40 cm. Signováno vpravo dole V. Koutský 36. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1907 - 1980
Narodil se v Líšnici u Českých Budějovic. Studoval pražskou AVU u prof. Loukoty a Obrovského. Studijní cestu podnikl do Paříže. Ve své tvorbě se věnoval zprvu hlavně figurální malbě, portrétům, v závěrečném období krajinomalbě inspirované rodným krajem.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 000 Kč

zbývá: 13 dnů, 20 hodin

konec dražby: 30.10.2019 19:44:00

vyvolávací cena: 800 Kč

Předmět ještě nebyl dražen