Václav Koutský - Mořské pobřeží

Olej na plátně fixováném na kartonu, 27x31 cm. Signováno vlevo dole V. Koutský 58. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 37 cm

o autorovi: 1907 - 1980
Narodil se v Líšnici u Českých Budějovic. Studoval pražskou AVU u prof. Loukoty a Obrovského. Studijní cestu podnikl do Paříže. Ve své tvorbě se věnoval zprvu hlavně figurální malbě, portrétům, v závěrečném období krajinomalbě inspirované rodným krajem.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 000 Kč

82966. Mořské pobřeží
Dražba ukončena:28.08.2022 20:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč