Václav Koutský - Na chmelnici

Kombinovaná technika, 45x60 cm. Signováno vlevo dole Koutský 38. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1907 - 1980
Narodil se v Líšnici u Českých Budějovic. Studoval pražskou AVU u prof. Loukoty a Obrovského. Studijní cestu podnikl do Paříže. Ve své tvorbě se věnoval zprvu hlavně figurální malbě, portrétům, v závěrečném období krajinomalbě inspirované rodným krajem.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 000 Kč

22851. Na chmelnici
Dražba ukončena:27.09.2018 22:36:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:900 Kč