Václav Kozák -  Z Vysočiny - párové obrazy

Oleje na kartonu, 50x70 cm, 1x signováno V. Kovář, rám.

Pozn.: Rámy poškozeny. Malby mírně poškozeny.

o autorovi: 1889 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

8197. Z Vysočiny - párové obrazy
Dražba ukončena:23.02.2017 18:15:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 300 Kč