Václav Kozák - Cesta v lukách

Pastel, 25x35 cm, signováno vlevo dole V. Kozák, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

2154. Cesta v lukách
Dražba ukončena:26.03.2015 22:25:50
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 200 Kč