Václav Kozák - Partie u Kameniček

Olej na kartonu, 35x50 cm, signováno vpravo dole V. Kozák, rám.

1889, Kolín - 1969

3674. Partie u Kameniček
Dražba ukončena:27.01.2016 21:58:48
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 600 Kč