Václav Kozák - Před kostelem

Olej na kartonu, 34x40 cm, signováno vpravo dole V. Kozák, rám.

3491. Před kostelem
Dražba ukončena:26.11.2015 22:08:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 600 Kč