Václav Kozák - Sv. Mikuláš v Praze

Olej na plátně, 70x50 cm, rám, signováno vpravo dole.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

1889 Kolín, 1969 Praha
Žák malířské školy Ferdinanda Engelmullera, další studium Mnichov a Vídeň. Krajinář, maluje pražské pohledy a historická zákoutí.

879. Sv. Mikuláš v Praze
Dražba ukončena:29.01.2014 20:18:32
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:12 000 Kč