Václav Kozák

45091. Bárky

popis: Olej na kartonu, 30x40 cm. Signováno vlevo dole V. Kozák. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Karton mírně zvlněn.

o autorovi: 1889 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

dražba ukončena: 27.05.2020 19:33:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 1 700 Kč