Václav Kozák - Bystřina v Orlických horách

Olej na kartonu, 35x45 cm. Signováno vlevo dole V. Kozák. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

300329. Bystřina v Orlických horách
Dražba ukončena:28.08.2019 20:13:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 900 Kč