Václav Kozák

306681. Městské zákoutí

popis: Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vlevo dole V. Kozák. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

o autorovi: 1889 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

dražba ukončena: 22.11.2020 20:10:28

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 100 Kč