Václav Kozák - Náchod

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vlevo dole V. Kozák. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1889 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

48371. Náchod
Dražba ukončena:26.08.2020 19:10:14
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč