Václav Kozák

48371. Náchod

popis: Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vlevo dole V. Kozák. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1889 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

dražba ukončena: 26.08.2020 19:10:14

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 700 Kč