Václav Kozák

48371. Náchod

popis: Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vlevo dole V. Kozák. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1889 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

zbývá: 20 dnů, 9 hodin

konec dražby: 26.08.2020 19:06:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

Předmět ještě nebyl dražen