Václav Kozák

45100. Plachetnice

popis: Olej na kartonu, 45x50 cm. Signováno vlevo dole Kozák. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

zbývá: 1 dnů, 1 hodin

konec dražby: 27.05.2020 19:42:00

vyvolávací cena: 700 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 400 Kč