Václav Kozák - Podvečer na Karlově mostě

Olej na kartonu. 50x70 cm. Signováno vpravo dole V. Kozák. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

304868. Podvečer na Karlově mostě
Dražba ukončena:19.05.2020 20:08:09
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč