Václav Kozák - Seminářské zahrady

Olej na kartonu, 25x30 cm. Signováno vlevo dole Kozák. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

304909. Seminářské zahrady
Dražba ukončena:23.05.2020 20:08:29
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 300 Kč