Václav Kozák

304909. Seminářské zahrady

popis: Olej na kartonu, 25x30 cm. Signováno vlevo dole Kozák. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

dražba ukončena: 23.05.2020 20:08:29

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 2 300 Kč