Václav Kozák - Vysoké nebe před bouří

Olej na kartonu, 32x49 cm. Signováno vpravo dole V.Kozák. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1889 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

304089. Vysoké nebe před bouří
Dražba ukončena:19.03.2020 20:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 19.03.2020 19:35:16 582
500 Kč 12.03.2020 20:13:09 6797