Václav Kozák - Zima na pražské periferii

Olej na kartonu, 35x40 cm. Signováno vpravo dole V. Kozak 23. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1889 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

54723. Zima na pražské periferii
Dražba ukončena:27.01.2021 21:27:05
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč