Václav Křížek - Zátiší s houbami

Olej na sololitu, 40x70 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1920 - 1981

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč.

27413. Zátiší s houbami
Dražba ukončena:31.01.2019 20:40:15
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč