Václav Křížek - Zátiší s ovocem a calvadosem

Kombinovaná technika, 28x58 cm. Signováno vpravo dole V. Křížek. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1920 - 1981

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč.

47247. Zátiší s ovocem a calvadosem
Dražba ukončena:29.07.2020 20:45:53
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč