Václav Kůrka - Chaloupka v lukách

Olej na kartonu, 31x45 cm. Signováno vpravo dole Kůrka V. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Malíř, grafik, člen ČFVU.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč.

29435. Chaloupka v lukách
Dražba ukončena:27.03.2019 18:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč