Václav Kůrka - Poslední sníh

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole Kůrka V. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Malíř, grafik, člen ČFVU.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč.

29117. Poslední sníh
Dražba ukončena:28.02.2019 19:56:06
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč