Václav Kůrka - Předjaří

Olej na kartonu, 26x38 cm. Nesignováno Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: Malíř, grafik, člen ČFVU.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč.

104872. Předjaří
Dražba ukončena:29.10.2023 20:29:50
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč