Václav Kůrka - Předjaří na Vysočině

Olej na kartonu, 33x50 cm. Signováno vpravo dole Kůrka V. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: Malíř, grafik, člen ČFVU.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč.

34147. Předjaří na Vysočině
Dražba ukončena:27.06.2019 21:57:47
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:5 500 Kč