Václav Kůrka - Předjaří na Vysočině

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole Kůrka V. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Malíř, grafik, člen ČFVU.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč.

300716. Předjaří na Vysočině
Dražba ukončena:11.09.2019 20:06:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 700 Kč