Václav Kůrka - Tání na Šumavě

Olej na sololitu, 46x70 cm. Signováno vpravo dole V. Kůrka. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Malíř, grafik, člen ČFVU.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč.

64638. Tání na Šumavě
Dražba ukončena:29.08.2021 20:21:54
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč