Václav Kůrka - Výhled do kraje

Olej na kartonu, 27x40 cm. Signováno vpravo dole Kůrka V. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Malíř, grafik, člen ČFVU.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč.

48485. Výhled do kraje
Dražba ukončena:26.08.2020 21:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč