Václav Malina - Na kraji lesa

Olej na plátně, 49x60 cm, signováno vpravo dole Malina 79, rám.

15624. Na kraji lesa
Dražba ukončena:25.01.2018 18:36:19
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 100 Kč