Václav Malý - Na návsi

Olej na kartonu, 34x47 cm. Signováno vpravo dole V. Malý. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1874 - 1935

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75 000 Kč

49497. Na návsi
Dražba ukončena:01.10.2020 22:31:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč